حذف آیکلود

سرویس فعال سازی اپل آیدی Not Active

قبل از ثبت سفارش سرویس فعال سازی اپل آیدی Not Active می بایست نسبت به تعیین وضعیت آیکلود اقدام نموده و از نرمال بودن آن اطمینان حاصل نمایید.

شرایط سرویس حذف اپل آیدی :

  1. ابتدا می بایست نسبت به تعیین وضعیت آیکلود اقدام فرمایید
  2. شانس حذف اپل آیدی شما به شرط نرمال بودن سریال 80٪ می باشد
  3. هزینه حذف آیکلود این سرویس 450,000 تومان و زمان آن 5-15 روزکاری می‌باشد
  4. قبل از سفارش سرویس فعال سازی اپل آیدی Not Active پیشنهاد میکنیم با حذف آیکلود و شرایط آن آشنا شوید

اگر اپل آیدی خود را بصورت کارتی یا آنلاین خریداری نموده اید و ایمیل اپل آیدی را می دانید٬ از سرویس ریکاوری اپل آیدی استفاده نمایید که هزینه آن از حذف آیکلود بسیار کمتر می باشد .

قیمت: 450,000 تومان

جهت ثبت سفارش فرم زیر را تکمیل نمایید

اگر اپل آیدی شما اخیرا غیرفعال شده و با پیام Apple ID is not Active یا This Person is not Active مواجه شده اید ٬ در واقع اپل آیدی شما به علت نقض قوانین اپل ٬ غیرفعال شده است که علت آن ممکن است ارتباط مستقیمی به لوکیشن سرویس ایران شما به علت تحریم های جدید علیه ایران یا استفاده از گیفت هایی سرقتی و ... باشد . اگر اپل آیدی که غیرفعال شده است بعنوان آیکلود دیوایس شما قرار گرفته باشد جهت خارج شدن از آن حتما می بایست ابتدا آن را فعال کنید! زیرا در صورتی که غیرفعال باشد همانند زمانی که اپل آیدی شما لاک شده است ٬ عملا امکان خروج (sign out) و یا تغییری ممکن نیست! اکید توصیه می کنیم که بعد از خرید سرویس فعال سازی اپل آیدی و فعال شدن اپل آیدی هرچه سریع تر از آن خارج شده و از یک اپل آیدی معتبر استفاده نمایید زیرا شرکت اپل روی این اپل آیدی حساس شده و امکان غیرفعال شدن آیدی در آینده نزدیک دوباره وجود خواهد داشت ٬ پیشنهاد ما تعویض اپل آیدی و استفاده از یک اپل ایدی شخصی است . بعد از سفارش فعال سازی اپل آیدی ٬ لطفا در تلگرام یا واتس مجموعه یک عکس از صفحه اپل ایدی در اختیار همکاران ما قرار دهید تا بتوانیم در زمان کمتر و بصورت قطعی سفارش شما را انجام دهیم . همچنین لازم به ذکر است که زمان فعالسازی اپل ایدی شما ۱ تا ۳ روزکاری خواهد بود .

سرویس حذف اپل آیدی سرویس حذف آیکلود حذف آیکلود آیفون حذف آیکلود آیپد حذف آیکلود اپل واچ آنلاک اپل آیدی ریکاوری اپل آیدی حذف آیکلود آیفون x آیکلود آنلاکر سرویس حذف قفل آیکلود قیمت حذف قفل آیکلود سرویس حذف icloud سرویس حذف apple id آنلاک آیکلود حذف آیکلود آیفون ۷ آیفون آنلاکر حذف آیکلود ارزان سرویس های حذف آیکلود حذف activation lock تعیین وضعیت آیکلود حذف آیکلود آیفون 6s حذف آیکلاد آیفون ۶

سرویس های مرتبط