ریکاوری اپل آیدی و شرایط ثبت سفارش

ریکاوری اپل آیدی

اپل آیدی چیست؟

قبل از اینکه توضیح دهیم که چرا به سرویس ریکاوری اپل آیدی نیاز دارید (بازیابی اپل آیدی، بازگردانی اپل ایدی، برگرداندن اپل آیدی و همچنین آنلاک اپل آیدی هم گفته می‌شود) و روند بازیابی اپل آیدی چگونه است، باید بدانیم که اپل آیدی چیست! اپل آیدی شناسه شما در شرکت اپل است و اگر از محصولات اپل نظیر: آیفون ٬ آیپاد ٬ آیپد و حتی اپل واچ یا مک استفاده می کنید برای اینکه به تمام امکانات آن دسترسی داشته باشید می بایست از یک اپل آیدی استفاده نمایید . امکاناتی نظیر : آیکلود ٬ اپ استور ٬ گیم سنتر ٬ فیس تایم ٬ آی مسیج و بسیاری دیگر فقط با اپل آیدی ممکن خواهد بود . اپل آیدی در واقع یک آدرس ایمیل بوده اما با این تفاوت که در سرور اپل ثبت شده است .

اپل آیدی کارتی چیست؟

ساخت اپل آیدی رایگان است! اما با توجه به محدودیت هایی که در ایران وجود دارد ٬ بسیاری از کاربران اپل توانایی ساخت اپل آیدی را ندارند و تصمیم می گیرند که اپل آیدی خود را بصورت آماده و کارت چاپ شده از فروشگاه ها یا بصورت آنلاین از سایت های فروش اپل آیدی تهیه نمایند . ما اکیدا این اقدام را اشتباه نمی دانیم ٬ اشتباه این است که شما بعد از خرید اینگونه اپل آیدی ها اطلاعات آن را شخصی سازی نمی‌کنید . شما می بایست بعد از خرید اپل آیدی های آماده ٬ پسورد ٬ سوالات امنیتی ٬ تاریخ تولد و ایمیل پشتیبان آن را شخصی سازی نموده و اطلاعات خود را جایگزین نمایید تا بعد ها در صورت بروز مشکل (فراموشی اپل ایدی یا قفل شدن اپل آیدی) امکان بازیابی اپل آیدی بصورت رایگان از طریق سایت اپل برای شما امکان پذیر باشد. اما متاسفانه کم نیستند افرادی که در این خصوص سهل انگاری نموده و اپل آیدی آنها پس از مدتی به علت وارد نمودن پسورد اشتباه ٬ امنیت پایین و سوالات امنیتی تکراری اپل آیدی و در نتیجه هک شدن آن دچار مشکل شده و می بایست از سرویس ریکاوری اپل آیدی استفاده نمایند .

پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد استفاده از اپل آیدی های آماده را دارید و به هر دلیلی امکان شخصی سازی اطلاعات آن را ندارید ٬ فقط در اپ استور صرفا جهت نصب اپلیکیشن ها از این اپل آیدی استفاده نمایید ٬ زیرا در این صورت حتی اگر اپل آیدی شما با مشکل هم مواجه شود ٬ هزینه ای برای شما نداشته زیرا ارتباطی با iCloud و Find My iPhone پیدا نمی کند . هرچند که پیشنهاد اول ما ساخت اپل ایدی شخصی یا شخصی سازی اطلاعات اپل آیدی های اماده است . به یاد داشته باشید که اگر اپل آیدی شخصی استفاده نموده اید و یا حتی اپل آیدی شما کارتی و آماده بوده اما یوزر اپل آیدی را بخاطر ندارید ٬ می بایست از سرویس حذف آیکلود استفاده نموده و سرویس ریکاوری اپل ایدی کاربردی برای شما نخواهد داشت .

لیست انواع اپل ایدی های کارتی و آماده به مرور تکمیل خواهد شد ٬ لذا در صورتی که شما اطمینان دارید که اپل آیدی شما کارتی بوده اما در لیست سایت آیکلود آنلاکر برای سفارش وجود ندارد می‌توانید مراتب را از طریق تیکت برای ما ارسال نموده تا بعد از بررسی در صورت امکان آنلاک اپل آیدی کارتی به فروشگاه اضافه گردد .

ریکاوری اپل آیدی

شرایط سرویس ریکاوری اپل آیدی

سرویس ریکاوری اپل آیدی فقط مخصوص اپل آیدی های آماده بصورت کارتی و یا آنلاین بوده که لیست نمونه اپل آیدی های پشتیبانی شده توسط آیکلود آنلاکر از منوی بالای سایت (لیست دامنه ها) قابل مشاهده است . هزینه بازیابی اپل آیدی بسته به نوع اپل آیدی متفاوت بوده اما بسیار کمتر از سرویس حذف آیکلود می باشد که معمولا در زمان کمتری هم قابل انجام است . شما مشتریان گرامی در صورتی که اپل آیدی تان روی آیپد وای فای و یا اپل واچ استفاده شده می‌توانید بجای IMEI عبارت Serial Number را درج نمایید اما چنانچه اپل آیدی برای آیپد سلولار و یا آیفون استفاده شده اولویت با IMEI می باشد . ثبت سفارش ریکاوری اپل آیدی شما در این فروشگاه به معنی قبول و رعایت شرایط زیر می باشد .

قبل از ثبت سفارش ریکاوری اپل آیدی می بایست به نکات زیر توجه فرمایید :

  • هزینه ریکاوری اپل آیدی ها با هم متفاوت بوده که با وارد نمودن اپل آیدی آن در کادر مربوطه تعرفه آن نمایش داده خواهد شد
  • زمان ریکاوری اپل آیدی ها با هم متفاوت بوده که در منوی بالا (لیست دامنه ها) درج شده است
  • با توجه به سیستم اتوماتیک این فروشگاه ٬ بعد از ثبت سفارش امکان کنسل نمودن سفارش امکانپذیر نخواهد بود
  • با توجه به سیستم اتوماتیک این فروشگاه ٬ در صورت اشتباه وارد نمودن SerialNumber یا IMEI امکان برگشت وجه امکانپذیر نخواهد بود
  • در سرویس ریکاوری اپل آیدی چنانچه بعد از ثبت سفارش امکان ریکاوری آن وجود نداشته باشد ٬ هزینه عینا به حساب بانکی شما مرجوع خواهد شد
  • در سرویس ریکاوری اپل آیدی فقط پسورد جدید برای شما ارسال شده و دسترسی به سوالات امنیتی و تاریخ تولد وجود نخواهد داشت
  • در سرویس ریکاوری اپل آیدی ما فقط ۷ روز پسورد جدید ارسالی را گارانتی می کنیم ٬ در نتیجه می بایست در این بازه زمانی از آیکلود تمام دیوایس های خود خارج شوید زیرا در صورت بروز مشکل بعد از یک هفته ٬ نیاز به ثبت سفارش و پرداخت هزینه مجدد خواهد بود
  • در صورتی که دیوایس شما ریست شده و در صفحه Activation Lock فقط حرف اول اپل ایدی نمایان است ٬ می بایست از اپل ایدی خود اطمینان داشته باشید زیرا در صورتی که اپل آیدی ریکاوری شده دیوایس شما را فعال نکند اما در سایت iCloud.com وارد شود ٬ به معنی صحت پسورد  و عدم تطابق این اپل آیدی با اپل آیدی روی دیوایس شما می باشد که در این صورت هزینه پرداختی قابل برگشت نخواهد بود
  • بعد از ثبت سفارش و دریافت اطلاعات اکیدا می بایست ٬ از اپل آیدی Sign Out نموده و خارج شوید و یا اگر اپل آیدی برایتان اهمیت خاصی دارد از مسیر Settings/AppleID/iCloud گزینه Find My iPhone را غیرفعال نموده تا در صورت بروز مشکل احتمالی در آینده مجددا نیاز به پرداخت هزینه نداشته باشید 
آنلاک اپل آیدی کارتی

ریکاوری اپل آیدی یا حذف آیکلود ؟ تفاوت در چیست

سرویس ریکاوری اپل آیدی و حذف آیکلود ( یا همان برداشتن اپل ایدی) هر دو با روش های متفاوتی در نهایت مشکل آیکلود دیوایس شما را رفع خواهند نمود . در بازیابی اپل آیدی زمانی که شما اپل آیدی را می دانید ٬ پسورد آن ریکاوری می شود که مزیت آن علاوه بر هزینه کمتر ٬ این است که اگر شما چند دیوایس داشته باشید که با مشکل آیکلود مواجه شده اند٬ می توانید با یک سفارش مشکل آیکلود همه آنها را رفع نمایید . اما در حذف آیکلود که هزینه بالاتری نسبت به ریکاوری دارد ٬ شما از طریق IMEI و یا Serial Number بدون نیاز به داشتن اپل ایدی می توانید نسبت به حذف اپل آیدی کارتی یا آنلاین (حذف apple id) یا همان ایکلود دیوایس مورد نظر اقدام فرمایید. بدیهی است که در صورت امکان اولویت با ریکاوری اپل ایدی می باشد .

دیوایس شما با اپل آیدی کارتی فعال است؟

اگر از اپل آیدی کارتی در بازار خریداری نموده اید و یا از سایت های فروش اپل آیدی بصورت آنلاین اپل آیدی سفارش داده اید ٬ با توجه به اینکه این اپل آیدی ها معمولا از طریق ربات و در تیراژ بالایی ساخته شده اند ٬ سوالات امنیتی و تاریخ تولد یکسانی خواهند داشت که این موضوع باعث کاهش امنیت آن شده و احتمال دارد در آینده اپل آیدی شما نیز لاک شده و با مشکل مواجه شود . به همین خاطر توصیه می کنیم از اپل آیدی خارج شده و SignOut نمایید و یا اگر اپل آیدی به علت خرید اپلیکیشن یا شارژ دلاری و ... از اهمیت خاصی برای شما برخوردار است ٬ حداقل از مسیر Settings/AppleID/iCloud مانند تصویر زیر گزینه Find My iPhone را غیر فعال نمایید .

اگر فایند مای آیفون شما به راحتی غیر فعال شد حداقل نگرانی از آینده نخواهید داشت زیرا در صورتی که حتی اپل ایدی شما با مشکل مواجه شود ٬ نیاز به هزینه و بازیابی اپل آیدی نمی باشد اما اگر نتوانستید Find My iPhone را غیر فعال کنید و با گزینه هایی نظیر صحیح نبودن پسورد ٬ دیسیبل یا قفل اپل آیدی (apple id disabled) مواجه شده اید ٬ فورا نسبت به ریکاوری اپل آیدی اقدام نموده و با دریافت پسورد جدید نسبت به غیر فعال نمودن این گزینه اقدام نمایید زیرا در غیر این صورت پس از ریست فکتوری یا ریستور آیفون شما دیگر قابل اکتیو و فعالسازی نبوده و می‌بایست با هزینه های بسیار بالاتر ٬ نسبت به حذف آیکلود اقدام نمایید .

اپل آیدی کارتی

پشتیبانی ریکاوری اپل آیدی کارتی

آیکلود آنلاکر وابسته به شرکت آیفون آنلاکر با هفت سال سابقه کاری و نماد اعتماد دو ستاره می باشد ٬ شما مشتریان گرامی اگر در خصوص ریکاوری اپل آیدی و یا حذف آیکلود آیفون ٬ آیپد و یا اپل واچ خود نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید کافیست از ساعت 10 صبح الی 10 شب با واحد پشتیبانی به شماره 02122001610 تماس حاصل نموده و یا در صورت شلوغی خطوط در تلگرام یا واتس اپ با واحد پشتیبانی در ارتباط باشید .