حذف آیکلود و شرایط ثبت سفارش

حذف آیکلود

آیکلود چیست؟

قبل از اینکه توضیح دهیم که چرا به سرویس حذف آیکلود (سرویس icloud remover) نیاز دارید ٬ باید بدانیم که آیکلود چیست! آیکلود یک فضای ابری است که توسط شرکت اپل در سال 2011 بصورت رایگان و همزمان با iOS 7 ارائه شد و طبق آمار منتشر شده در سال 2018 از مرز 850 میلیون کاربر گذشته است . آیکلود می تواند با استفاده از فضای ابری که به هر اپل آیدی اختصاص می دهد ٬ از اطلاعات شخصی شما نظیر : تصاویر ٬ یادداشت ها ٬ شماره ها ٬ اپلیکیشن ها و هر آنچه شما بخواهید بکاپ گیری و محافظت نماید تا در صورت تعویض دیوایس خود نگرانی در خصوص انتقال اطلاعات نداشته باشید و بتوانید اطلاعات دیوایس هایی نظیر آیفون ٬ آیپد ٬ اپل واچ و مک خود را باهم به اشتراک بگذارید .

یکی از ویژگی های مهم آیکلود ٬ Find My iPhone نام دارد که با وارد نمودن اپل آیدی و پسورد بصورت اتوماتیک فعال خواهد شد . اگر گزینه فایند مای آیفون در دیوایس شما فعال باشد به این معنی است که آیفون شما فقط با اپل آیدی وارد شده توسط شما قابل استفاده خواهد بود و شخص دیگری امکان استفاده از آیفون شما را ندارد . این مزیت خوبی است که اگر دیوایس تان مفقود گردید و یا به سرقت رفت ٬ حداقل نگران اطلاعات شخصی خود نباشید و یا اگر دیوایس شما همچنان به اینترنت متصل بود امکان ردیابی آن را داشته باشید و یا روی آن پیغام بگذارید . مشکل آنجایی است که شما اطلاعات اپل آیدی و پسورد آن را فراموش کنید و دسترسی به سوالات امنیتی و ایمیل پشتیبان هم نداشته باشید و یا آیفون ٬ اپل واچ و یا آیپدی را بصورت کارکرده خریداری می کنید و در حین خرید یادتان می رود گزینه فایند مای آیفون را غیرفعال نموده و از آیکلود آن خارج شوید و بعدا دسترسی به فروشنده هم پیدا نمی کنید و سپس دیوایس خود را بعد از مدتی ریست و یا ریستور نموده و با پیغام Activation Lock مواجه می شوید و دیگر حتی خود شما امکان استفاده از دیوایستان را ندارید!

البته در کشورهایی که شرکت اپل بصورت رسمی حضور دارد ٬ با مراجعه به اپل استور و ارائه فاکتور خرید و اثبات مالکیت آن شما می توانید حذف آیکلود رایگان انجام دهید اما در کشورهایی نظیر ایران که اپل فعالیت رسمی ندارد و البته فاکتورهای آن را هم قبول ندارد ٬ چاره ای جز حذف آیکلود نیست و می بایست از سرویس های آیکلود آنلاکر برای حذف آیکلود استفاده نمایید .

به یاد داشته باشید که اگر اپل آیدی خود را بصورت کارتی در بازار یا بصورت آنلاین از سایت های فروش اپل آیدی خریداری نموده اید٬ میتوانید از سرویس ریکاوری اپل آیدی کارتی استفاده نمایید که هزینه آن نسبت به حذف آیکلود بسیار کمتر می باشد . البته در سرویس ریکاوری اپل آیدی شما می بایست حتما یوزر اپل آیدی بصورت کامل وجود داشته باشد تا امکان ریکاوری پسورد اپل آیدی فراهم باشد ٬ در صورتی که هیچ گونه اطلاعاتی از اپل آیدی ندارید و یا از اپل آیدی های شخصی استفاده نموده اید و یا اپل آیدی شما کارتی بوده اما استثنا امکان ریکاوری نداشته است می بایست از سرویس حذف آیکلود استفاده نمایید .

حذف آیکلود آیفون

شرایط سرویس حذف آیکلود

هزینه حذف آیکلود بستگی به انواع آیفون ٬ آیپد و اپل واچ دارد که در صفحه اصلی فروشگاه به تفکیک قابل مشاهده است . آیکلود آنلاکر با توجه به روابط خود در اپل استورهای مختلف در خارج از کشور ٬ بهترین و سریع ترین سرویس های حذف آیکلود را خدمت مشتریان گرامی عرضه خواهد نمود . همچنین با توجه به رعایت مسائل اخلاقی و حرفه ای ٬ حذف آیکلود در این فروشگاه فقط برای آیکلودهای نرمال انجام خواهد شد و شامل دیوایس هایی که گزارش سرقت یا مفقودی داشته اند نخواهد شد . در این راستا اکیدا می بایست حتی در آیفون هایی که عبارت This iPhone was lost and erased درج نشده است نیز قبل از ثبت سفارش از سرویس تعیین وضعیت آیکلود استفاده نمود تا از نرمال بودن آیکلود اطمینان حاصل شود  . ثبت سفارش حذف آیکلود شما در این فروشگاه به معنی قبول و رعایت شرایط زیر می باشد .

قبل از ثبت سفارش حذف آیکلود می بایست به نکات زیر توجه فرمایید :

  • سرویس حذف آیکلود فقط برای آیکلود های نرمال می باشد
  • زمان حذف آیکلود بین 5 تا 15 روزکاری (غیر از شنبه و یکشنبه) می باشد
  • با توجه به سیستم اتوماتیک این فروشگاه ٬ بعد از ثبت سفارش امکان کنسل نمودن سفارش امکانپذیر نخواهد بود
  • با توجه به سیستم اتوماتیک این فروشگاه ٬ در صورت اشتباه وارد نمودن SerialNumber یا IMEI امکان برگشت وجه امکانپذیر نخواهد بود
  • با توجه به سیستم اتوماتیک این فروشگاه ٬ در صورتی که آیکلود دیوایس شما بلاک (Lost - Stolen) باشد امکان برگشت وجه امکانپذیر نخواهد بود
  • قبل از ثبت سفارش اکیدا می بایست ٬ دیوایس خود را Forget Network نموده بطوریکه دیوایس شما امکان اتصال به WiFi اطراف را نداشته باشد و سپس بدون سیمکارت دیوایس خود را خاموش نمایید تا فرآیند حذف آیکلود به پایان برسد
  • بعد از ثبت سفارش و اطلاع از حذف آیکلود توسط واحد پشتیبانی اکیدا می بایست ٬ دیوایس خود را در حالت DFU و یا Recovery Mode به آخرین ورژن از طریق کامپیوتر ریستور نموده تا آیکلود علاوه بر سرور از دیوایس شما نیز حذف گردد و سپس بعد از ریستور بصورت New iPhone دیوایس خود را راه اندازی نمایید و همچنین از بکاپ های قبلی خود نیز استفاده نفرمایید زیرا در صورت استفاده آیکلود دیوایس شما مجددا فعال شده و در آینده دوباره با مشکل مواجه خواهید شد
  • در صورتیکه سرور حذف آیکلود در حین سفارش شما غیرفعال شود و یا به هر دلیلی آیکلود دیوایس شما حذف نگردد ٬ تمام هزینه پرداختی به حساب بانکی شما عودت داده خواهد شد
سرویس حذف آیکلود

حذف آیکلود با سرویس رسمی یا غیر رسمی؟ انتخاب با شماست

با توجه به اوضاع اقتصادی ٬ برخی اقدام به حذف آیکلود بصورت غیر رسمی نموده اند که در صورت استفاده از این سرویس ها آیکلود دیوایس شما بصورت موقت حذف شده و بعد از چند هفته یا نهایتا چندماه ٬ دیوایس شما با پیام Activation Lock مواجه شده و می بایست دوباره برای حذف آیکلود اقدام گردد . سرویس های غیر رسمی حذف آیکلود که معمولا 20-30 درصد هزینه کمتری نسبت به سرویس رسمی خواهند داشت توسط برخی افراد یا فروشگاه ها بصورت عمدی برای دریافت سود بیشتر یا بصورت سهوی به علت عدم شناخت کافی از سرورها ارائه شده که در نهایت مشتریان و همکاران گرامی را با ضرر سنگینی مواجه خواهند نمود . فعالان در حوزه موبایل بخوبی اطلاع دارند که چندسالی است در حوزه آنلاک آیفون شاهد آنلاک شبکه غیر رسمی هستیم که بعد از مدتی آیفون مشتریان مجدد لاک شبکه می شود که متاسفانه همین اتفاق برای آیکلود هم توسط سودجویان در حال انجام است .

آیکلود آنلاکر وابسته به شرکت آیفون آنلاکر با هفت سال سابقه کاری و نماد اعتماد دو ستاره است که برای اطمینان خاطر شما مشتریان گرامی امکان ثبت سفارش حضوری در تهران را برای سرویس حذف آیکلود در نظر گرفته است و بزودی در سایر شهرستان ها نیز نمایندگان خود را معرفی خواهد نمود .

دیوایس شما مفقود شده و یا به سرقت رفته است ؟

اگر شما از محصولات اپل استفاده کرده اید و اخیرا دیوایس شما مفقود شده و یا به سرقت رفته است ٬ می توانید برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده از اطلاعات و یا امکان حذف آیکلود آیفون ٬ آیپد ٬ آیپاد و یا اپل واچ شما ٬ وارد سایت iCloud.com شده و بعد از وارد نمودن اپل آیدی و پسورد خود ٬‌ به بخش Find My iPhone مراجعه نمایید . در این صورت علاوه بر مشاهده مکان دیوایس شما روی نقشه (بروزرسانی در آخرین لحظه ای که دیوایس شما به اینترنت اتصال داشته است) می توانید نسبت به حذف اطلاعات (Erase) و همچین گزارش مفقودی (Lost Mode) اقدام نمایید . در این صورت علاوه بر اینکه دسترسی به اطلاعات شخصی شما دیگر مقدور نخواهد بود ٬ امکان حذف آیکلود هم برای آن دیوایس دیگر وجود نخواهد داشت .

ایکلود lost mode

پشتیبانی حذف آیکلود

آیکلود آنلاکر دارای دو سال سابقه کاری و نماد اعتماد الکترونیک می باشد ٬ شما مشتریان گرامی اگر در خصوص ریکاوری اپل آیدی و یا حذف آیکلود آیفون ٬ آیپد و یا اپل واچ خود نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید کافیست از ساعت 10 صبح الی 10 شب با واحد پشتیبانی به شماره 02122001610 تماس حاصل نموده و یا در صورت شلوغی خطوط در تلگرام یا واتس اپ با واحد پشتیبانی در ارتباط باشید .